Edwin Boersen RA RB

Vakmanschap zonder franje. Met veel oog voor de relatie met de klant. Voor mij is dat de kern van mijn werk. Ik ben een veelzijdige, praktische accountant en adviseur met een brede ervaring in het MKB. Ik werk graag met ondernemers. Het zijn mensen die hart hebben voor hun bedrijf. Mensen bij wie iets op het spel staat. Die kan ik als accountant met raad en daad terzijde staan in de bedrijfsvoering. En daar word ik enthousiast van. Want accountancy is zoveel meer dan alleen cijfertjes.

Meer over Edwin op LinkedIn.

M (+31) 06 55 36 38 14
E boersen@enik.com




Niels Weber

meer over Niels op LinkedIn.

M (+31) 06 81 39 98 20
E weber@enik.com




Elles Boersen

meer over Elles op LinkedIn.

M (+31) 06 14 94 95 05
E elles.boersen@enik.com




enik bv
T (+31) 33 737 01 93
Stadsring 109, 3811 HP Amersfoort
www.enik.com
KvK nr. 52 57 20 05

Navigatieadres: Arnhemseweg 1, Amersfoort
Parkeren: op eigen terrein
Google Maps

Drs. Michel Kuik RA RB

Waar het om draait in mijn vak? Dat je er altijd bent als de klant je nodig heeft. Ook op ongebruikelijke tijdstippen. Dat je bereid bent om hard te werken. En dat je dingen niet ingewikkelder maakt dan nodig is. Daarom zoek ik altijd naar eenvoud. En met klanten bouw ik graag een duurzame relatie op. Daarbij probeer ik hun verwachtingen niet alleen waar te maken. Ik probeer ze ook te overtreffen. Door verder te gaan waar anderen stoppen. Toegewijd, maar nuchter en pragmatisch.

Meer over Michel op LinkedIn.

M (+31) 06 51 85 70 00
E kuik@enik.com




Erna Hogeboom

meer over Erna op LinkedIn.

M (+31) 06 28 81 10 78
E hogeboom@enik.com




Erik de Groot

meer over Erik op LinkedIn.


E degroot@enik.com